Focení s Janou

Zvu vás do galerie, kterou jsem nafotil s Janou, která mi tvrdila, že nikdy nebyla v ateliéru. Uvidíte, že i během jednoho focení se dá udělat celá řada velmi pestrých snímků, od jasných Fashion záběrů, přes intimnější snímky s tajuplnou atmosférou, až po venkovní focení ve stylové zahradě, kterou mám přímo za ateliérem. Při ateliérovém focení jsme využili nové tapety, které zde pro Fashion účely mám.

Tak jak jsme postupně fotili v přátelské atmosféře a bez stresu si Jana focení užívala čím dál víc. V jeden okamžik dokonce řekla, že už začíná rozumět modelkám proč se jim jejich práce líbí...

Ke konci jsme vytáhli na zahradu i koberec a udělali sérii záběrů ve sněhu v přirozeném světle. Jana tak získala fotky, kterými zaručeně upoutá pozornost a potencionální zaměstnavatel na ni rozhodně nezapomene, stejně jako Janini přátelé. Navíc tím dokázala, že je holka do nepohody a jen tak něčeho se nelekne.

Ať už se fotíte kvůli tomu, abyste získali lepší práci, mohli nastartovat kariéru nebo jenom tak pro radost sobě a svých nejbližších, odnesete si skvělé fotky, které určitě nezapadnou mezi tisíci průměrných záběrů a budete se k nim rádi vracet.

Fotografie dodávám jak v tištěné podobě, tak na DVD. Každý snímek je profesionálně vyretušovaný a převedený do šesti variant (od klasické barvy, přes několik časopisových Fashion stylů až po pokročilejší černobílé převody...)