Fotky z plesu I. ZŠ Napajedla 2018

Dobrý den,

na této stránce se dozvíte veškeré informace k objednávání snímků z akce.

Jak vybrat a objednat fotky?

Vyberte si prosím fotku podle čísla (viz fotografie vpravo dole) a kontaktujte mě výhradně přes mail: fotografovat@seznam.cz.

Do mailu prosím uveďte:
  • jméno a příjmení žáka
  • třídu (např. 9.A)
  • číslo fotky (je uvedeno vpravo dole na náhledových snímcích)
  • tiskový formát (10x15, 15x20, A4, - případně větší formát po individuální domluvě)
  • počet kusů

Formáty fotografií a ceny:

  • 10x15cm    15 Kč
  • 15x20cm    30 Kč
  • A4               70 Kč

Info k rozměru 15x20 cm:
U momentek z tanců a jiných reportážních fotek berte prosím v potaz, že při tisku na fotopapír formátu 15x20cm, bude obraz u kratších okrajů snímku oříznutý. Pokud by vám to vadilo, poznačte do objednávky k danému snímku - neořezávat. U takto označených snímků bude po delších stranách cca 1 cm bílý okraj a díky tomu nedojde k ořezu obrazové části.
(U formátu 10x15 cm vše vychází do formátu ideálně, zde nic nemusíme řešit.)

U portrétních snímků focených na fotopozadí tento problém samozřejmě odpadá, ty jsou nafoceny s dostatečnou prostorovou rezervou.

(Individuálně se lze domluvit i na větších formátech tisků na fotopapír či plátno.)


Portrétní snímky jsou v ateliérové kvalitě. Při jejich množství a snaze zachovat přijatelnou cenu ale nebylo možné, abych u nich udělal retuše pleti - (akné, zmírnění odlesků a podobně). Pokud byste chtěli tyto retuše u vašeho snímku udělat, je to možné za příplatek 50 Kč / vyretušovaná osoba na snímku. V tom případě mi prosím vše napište do mailu. (U skupinových fotek je nutno přesně popsat, která osoba by se retušovala – např. „druhý z prava“). (Retuš se samozřejmě platí pouze 1x bez ohledu na to kolik tisků si od daného snímku objednáte.)

Vzhledem k tomu, že nejsem placený paušálně za nafocení akce, objednáním fotografií mě podpoříte v další tvůrčí práci a možnosti focení školních plesů i v následujících letech. Jinak by se mi téměř dvoudenní práce strávená nafocením a úpravami fotek nevyplatila.


Organizační poznámka
Snímky budu tisknout, až se od vás sejde většina objednávek.
Fotky budou poté dodány na I. ZŠ, kde vám je třídní rozdělí. Pokud nemáte možnost vyzvednutí fotek ve škole (nejste žáci školy), dodání fotek spolu vyřešíme individuálně, uveďte to prosím do mailu k objednávce.

Fotografie z plesu: