Fotky z Kloboukového bálu 2014

Vážení přátelé klobouků a dalších ozdob či pokrývek :-) hlavy. Připravil jsem pro vás fotografie z bálu. Akce to byla mimořádně příjemná s řadou povedených vystoupení. A navíc v krásném prostředí. Snažil jsem se zachytit atmosféru v co možná nejpřirozenějším a zároveň nejpoetičtějším duchu.

Jelikož je to charitativní akce nejsem za focení, úpravy fotek ani sestavení slideshow placený. Organizátoři fotografie využijí k další propagaci, případně na podporu postižených dětí. Věřím, že nikomu z vás nebude vadit, že je na fotografiích zachycený.... Bez vás by to totiž opravdu nešlo :-)

Pokud by někdo z vás chtěl i tištěné fotky, je možné se domluvit. Tímto způsobem můžete ocenit moji práci a alespoň trochu pokrýt náklady, kterém jsem v průběhu focení a úprav fotek měl. (Jedná se zhruba o dvoudenní práci).

Připravil jsem pro vás prezentaci snímků níže v galerii. Fotografie objednávejte prosím výhradně mailem fotografovat@seznam.cz. Číslo fotky (je vždy uvedeno vlevo dole), dále připište formát a počet kusů... (Pokud byste vyžadovali retuše, je možné se za příplatek domluvit).

Fotografie budou potom k vyzvednutí v ateliéru za týden po objednání.

Formáty a ceny:

  • 10x15cm    15 Kč
  • 13x18cm    25 Kč
  • A4               70 Kč

(Individuálně se lze domluvit i na větších formátech tisků na fotopapír či plátno.)


Každý jednotlivec může využít násedující akci:
Za každé objednané 3 kusy fotek ve formátu A4 dostanete čtvrtý kus grátis. Vztahuje s pouze na tisky ve velikosti A4. (Jestli to bude tatáž fotka 4x nebo 4 naprosto jiné snímky, je zcela na vás... stačí napsat čísla fotek.)

Pokud byste chtěli slideshow v maximální Full HD kvalitě, můžete si ho zakoupit za 100 Kč. Dostanete ho na DVD s potiskem.

Přeji vám příjemnou podívanou...

Slideshow můžete shlédnout zde:

Video na webu je v nižší kvalitě.

Fotografie z plesu: